در آستانه بهار طبیعت طی مراسمی در كاشان از كتاب «فرشیان عرشی» رونمایی شد تا بر عطر نوروزی فضای این شهرستان بیفزاید. كتاب «فرشیان عرشی» به معرفی زندگی‌نامه و نحوه شهادت شهدای انقلاب اسلامی دارالمؤمنین كاشان پرداخته است.

حمیدرضا دهقانی مدیر روابط عمومی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان ظهر امروز در این مراسم هدف از چاپ كتاب «فرشیان عرشی» را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و معرفی الگوی عملی به نسل جوان امروز ذكر كرد.

وی اظهار كرد: این كتاب كه در اندازه 15در 15قطع خشتی و در تیراژ 2 هزار جلد به چاپ رسیده، به معرفی زندگی‌نامه و نحوه شهادت شهدای انقلاب اسلامی دارالمؤمنین كاشان پرداخته و به قلم «نرجس قربانیان» و ویراستاری «محمدعلی حیدری» تدوین شده است.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن افزود: در شرایط امروزی كه دشمن در قالب جنگ نرم با ترویج مكاتب انحرافی، عقاید نسل جوان را نشانه رفته است می‌طلبد تا با ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و با معرفی شهدای گرانقدر كه قاطبه آن‌ها مردمان عادی و جوانان و نوجوانانی بودند كه نجوای انقلاب اسلامی حضرت امام راحل را بهتر از دیگران درك كردند و عرشی شدند، این قشر ارزشمند را بیمه‌ كنیم.

وی تهیه و نشر كتاب یك‌هزار و 700 شهید دارالمؤمنین كاشان را از آرزوهای خود ذكر كرد و گفت: در صورتی كه تیم طراحی و محتوایی از هم‌اكنون به تدوین و گردآوری مطالب كتاب یك ‌هزار و 700 شهید دارالمومنین بپردازند می‌توانیم شاهد رونمایی آن در فجر سی و پنجم باشیم.


مراجع: سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic