دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان كاشان از بی توجهی مسئولان شهرستان كاشان نسبت تاسیس موزه شهدای كاشان انتقاد كرد .

غلامعلی عبدالرحیمی در گفتگو با پورتال خبری كاشان گفت : شهرستان كاشان با یكهزارو700 شهید یكی از شهرستانهایی است كه در دوران انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس نقش تعیین كننده ای داشته است .

وی بر لزوم تاسیس موزه شهدای كاشان تاكید كرد و با اشاره به اینكه موزه شهدا می تواند بعنوان گنجینه تمام معنایی برای نسل جوان شهرستان مورد استفاده قرار بگیرد گفت : متاسفانه مسئولان شهرستان كاشان تا كنون كوچكترین اقدامی برای تاسیس موزه شهدای كاشان نداشته اند .

عبدالرحیمی یادآورشد : عدم وجود موزه شهدای كاشان باعث شده است تا بخش زیادی ازگنجینه گرانبهای آثار و خاطرات شهدای كاشان كه می تواند موجب زنده نگه داشتن تاریخ مبارزات فرزندان رشید و شهیدكاشان باشد به مرورزمان از بین رفته است .

وی افزود : بسیاری از شاهدان انقلاب و ایثارگران دفاع مقدس كه خاطرات و اسرار گرانبهایی را در نهانخانه اسرار خود داشتند بدون اینكه در جایی به ثبت برسد با خود به دیار باقی بردند و ما را از داشتن خاطرات ارزشمند خود محروم كردند .

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان كاشان همچنین یاد آورشد : بسیاری از آثار شهدای كاشان نیز بعد از تحویل از خانواده های آنان به آنها بازگردانده نشد و اكنون نیز مشخص نشده این آثاركجا و در نزد چه افرادی است .


مراجع: پورتال خبری کاشان ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات